♡ Friends Always And Forever ♡
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♡ Friends Always And Forever ♡

Dobrodosli na 4um o prijateljstvu i svađama, mi smo tu da vam pomognemo rješiti ih !
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Opisite nam kao izgleda jedna svadja sa vasom drugaricom ili drugom???

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
**Tami**
Admin
Admin
**Tami**


Broj postova : 552
Join date : 28.02.2010

Opisite nam kao izgleda jedna svadja sa vasom drugaricom ili drugom??? Empty
PostajNaslov: Opisite nam kao izgleda jedna svadja sa vasom drugaricom ili drugom???   Opisite nam kao izgleda jedna svadja sa vasom drugaricom ili drugom??? Icon_minitimesub kol 07, 2010 3:07 pm

Pa kako???
Da li je strasno???
Da li govorite svasta jedna drugoj ?drugome???
Kako se to obicno zavrsi????
[Vrh] Go down
*M*E*L*I*S*A*
Početnik
Početnik
*M*E*L*I*S*A*


Broj postova : 49
Join date : 07.08.2010

Opisite nam kao izgleda jedna svadja sa vasom drugaricom ili drugom??? Empty
PostajNaslov: Re: Opisite nam kao izgleda jedna svadja sa vasom drugaricom ili drugom???   Opisite nam kao izgleda jedna svadja sa vasom drugaricom ili drugom??? Icon_minitimesub kol 07, 2010 3:34 pm

pa nzm jer mi se to nije desavalo al ozb
ali ako ste najjj drugarice,drugovi nebitno pomiricete se za nepunih 24 sata Smile
[Vrh] Go down
**Tami**
Admin
Admin
**Tami**


Broj postova : 552
Join date : 28.02.2010

Opisite nam kao izgleda jedna svadja sa vasom drugaricom ili drugom??? Empty
PostajNaslov: Re: Opisite nam kao izgleda jedna svadja sa vasom drugaricom ili drugom???   Opisite nam kao izgleda jedna svadja sa vasom drugaricom ili drugom??? Icon_minitimesub kol 07, 2010 4:06 pm

Da to skoro uvek bude tako....
[Vrh] Go down
*M*E*L*I*S*A*
Početnik
Početnik
*M*E*L*I*S*A*


Broj postova : 49
Join date : 07.08.2010

Opisite nam kao izgleda jedna svadja sa vasom drugaricom ili drugom??? Empty
PostajNaslov: Re: Opisite nam kao izgleda jedna svadja sa vasom drugaricom ili drugom???   Opisite nam kao izgleda jedna svadja sa vasom drugaricom ili drugom??? Icon_minitimesub kol 07, 2010 4:38 pm

da jhjh
[Vrh] Go down
marija <3
Admin
Admin
marija <3


Broj postova : 145
Join date : 02.08.2010

Opisite nam kao izgleda jedna svadja sa vasom drugaricom ili drugom??? Empty
PostajNaslov: Re: Opisite nam kao izgleda jedna svadja sa vasom drugaricom ili drugom???   Opisite nam kao izgleda jedna svadja sa vasom drugaricom ili drugom??? Icon_minitimečet kol 12, 2010 9:42 pm

pa ovako:
ja i ona smo ranije bile bff... i bile smo nerazdvojne....ali je onda ona pocela da se menja...i skroz se promenila... uobrazila se, pocela je da misli kako svi lude za njom...sva nas je vrtela oko malog prsta...i onda je meni tako jednom puko film i rekla sam joj sve u lice...a to je bilo u skoli na odmoru u veceu... xDD
i onda su mi dosle druge 2 bff koje znam od kako sam se rodila i podrzale me...i onda je ona ludaca pocela da place i tamo ness da mi glumi...i ja sam joj rekla da mi se vise neobraca i da se skloni od mene...da ako joj drugi dozvoljavaju da radi to sto radi, ja to neodobravam... i rekla sam joj da za mene ona vise nikada nece postojati i tako.... xDDD
i od tada vise nisam progovorila sa njom a to je bilo na pocetku prosle godine... xDD
[Vrh] Go down
*Little_Candy_Diva*
Početnik
Početnik
*Little_Candy_Diva*


Broj postova : 82
Join date : 26.07.2010
Godine : 27
Lokacija : U do NOT care...:P

Opisite nam kao izgleda jedna svadja sa vasom drugaricom ili drugom??? Empty
PostajNaslov: Re: Opisite nam kao izgleda jedna svadja sa vasom drugaricom ili drugom???   Opisite nam kao izgleda jedna svadja sa vasom drugaricom ili drugom??? Icon_minitimepet kol 27, 2010 10:25 am

Pa obično se isvađamo a posle nekoliko dana se pomirimo.xD
[Vrh] Go down
♥Tina♥
Admin
Admin
♥Tina♥


Broj postova : 158
Join date : 25.03.2010

Opisite nam kao izgleda jedna svadja sa vasom drugaricom ili drugom??? Empty
PostajNaslov: Re: Opisite nam kao izgleda jedna svadja sa vasom drugaricom ili drugom???   Opisite nam kao izgleda jedna svadja sa vasom drugaricom ili drugom??? Icon_minitimepet kol 27, 2010 2:57 pm

Pa kako??? Pa,naprimer,uvek zbog gluposti...
Da li je strasno??? Zavisi
Da li govorite svasta jedna drugoj ?drugome??? Da,mada poneki put i ne...
Kako se to obicno zavrsi???? Pomirimo se....
Posto se obicno posvadjamo za glupost,brzo se pomirimo kada padnu teske reci...xDD
[Vrh] Go down
Sponsored content





Opisite nam kao izgleda jedna svadja sa vasom drugaricom ili drugom??? Empty
PostajNaslov: Re: Opisite nam kao izgleda jedna svadja sa vasom drugaricom ili drugom???   Opisite nam kao izgleda jedna svadja sa vasom drugaricom ili drugom??? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Opisite nam kao izgleda jedna svadja sa vasom drugaricom ili drugom???
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kako izgleda svadja preko neta???
» Da li se javlajte jedna drugoj ili jedna drugome???

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
♡ Friends Always And Forever ♡ :: Perijateljstvo :: Bivsi Prijatelji-
Forum(o)Bir: