♡ Friends Always And Forever ♡
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♡ Friends Always And Forever ♡

Dobrodosli na 4um o prijateljstvu i svađama, mi smo tu da vam pomognemo rješiti ih !
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Kako izgleda svadja preko neta???

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
**Tami**
Admin
Admin
**Tami**


Broj postova : 552
Join date : 28.02.2010

Kako izgleda svadja preko neta??? Empty
PostajNaslov: Kako izgleda svadja preko neta???   Kako izgleda svadja preko neta??? Icon_minitimesub kol 07, 2010 4:04 pm

Pa ako vam se nekad desilo da se svadjate preko neta kazite nam akko je prosla i kako je bilo???
[Vrh] Go down
*M*E*L*I*S*A*
Početnik
Početnik
*M*E*L*I*S*A*


Broj postova : 49
Join date : 07.08.2010

Kako izgleda svadja preko neta??? Empty
PostajNaslov: Re: Kako izgleda svadja preko neta???   Kako izgleda svadja preko neta??? Icon_minitimesub kol 07, 2010 6:07 pm

ooo da jeste xD zanimljivo.pa vecinom sam se svadjala sa ljudima koji me vredjaju i koji prave razlike medju ljudima kao i ono ma on je p*d*r (necu da spamujem,ali sam morala) iako je momak sasvim normalan i to me nervira,nepravda!!!!!
[Vrh] Go down
marija <3
Admin
Admin
marija <3


Broj postova : 145
Join date : 02.08.2010

Kako izgleda svadja preko neta??? Empty
PostajNaslov: Re: Kako izgleda svadja preko neta???   Kako izgleda svadja preko neta??? Icon_minitimečet kol 12, 2010 8:33 pm

ma ja se nikada nesvadjam xD
samo me nervira kada je neko vulgaran na nekim stranicama.... o boze to izludjuje!
ali se nikada nisakim nisam svadjala preko neta mada sam posmatrala neke svadje i vrlo su zanimljive xDDD
[Vrh] Go down
*Little_Candy_Diva*
Početnik
Početnik
*Little_Candy_Diva*


Broj postova : 82
Join date : 26.07.2010
Godine : 27
Lokacija : U do NOT care...:P

Kako izgleda svadja preko neta??? Empty
PostajNaslov: Re: Kako izgleda svadja preko neta???   Kako izgleda svadja preko neta??? Icon_minitimepet kol 27, 2010 10:14 am

Ja sam se svađala sa jednom drugaricom.Joj šta sve nismo rekle jedna drugoj,ali sada je ipak sve ok.Msm. nikada neće biti kao pre jer se moje mišljenje o njoj promenilo ali ipak se podnosimo...xDD
[Vrh] Go down
♥Tina♥
Admin
Admin
♥Tina♥


Broj postova : 158
Join date : 25.03.2010

Kako izgleda svadja preko neta??? Empty
PostajNaslov: Re: Kako izgleda svadja preko neta???   Kako izgleda svadja preko neta??? Icon_minitimepet kol 27, 2010 2:51 pm

Nisam se svadjala sa nikim preko foruma,osim sa jednom osobom koja je dosla kao gost i (Mely i Tami sigurno znate) na Medininom forumu i posovala rbd,vredjala ih itd...Onda sam naravno i ja pocela da se svadjam sa njom...
Pa svadje su uglavnom smesne,posle kada se sve zavrsi procitajte sve sto ste pisali bice vam smesno...xDD Msm bar meni...xD
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kako izgleda svadja preko neta??? Empty
PostajNaslov: Re: Kako izgleda svadja preko neta???   Kako izgleda svadja preko neta??? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kako izgleda svadja preko neta???
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Opisite nam kao izgleda jedna svadja sa vasom drugaricom ili drugom???
» Da li ste se preko neta upoznali nekog pedofila???
» Da li ste nekada imali decka/curu preko neta???
» Imate li naj drugaricu ili druga sa neta????
» Da li ste se nekada posvadjali sa nekim prijateljem sa neta/???

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
♡ Friends Always And Forever ♡ :: Perijateljstvo :: Net Prijatelji-
Forum(o)Bir: